107. Léto

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 56 cm, rámování: 48,5 x 64 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.05.2023 20:00

Dosažená cena: 9 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (29)

9 600 Kč29.5.2023 19:55:24
9 300 Kč29.5.2023 19:53:12
9 000 Kč29.5.2023 19:51:31
8 700 Kč29.5.2023 19:46:42
8 400 Kč29.5.2023 19:46:08
8 100 Kč29.5.2023 19:45:04
7 800 Kč29.5.2023 19:44:57
7 500 Kč29.5.2023 19:43:19
7 200 Kč29.5.2023 19:42:59
6 900 Kč29.5.2023 19:42:07
6 600 Kč29.5.2023 19:41:19
6 300 Kč29.5.2023 19:40:39
6 000 Kč29.5.2023 19:40:10
5 700 Kč29.5.2023 19:27:07
5 400 Kč29.5.2023 19:22:21