107. Léto

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 56 cm, rámování: 48,5 x 64 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.05.2023 20:00

Dosažená cena: 9 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (29)

5 100 Kč29.5.2023 19:20:07
4 900 Kč29.5.2023 19:15:27
4 700 Kč29.5.2023 19:13:18
4 500 Kč29.5.2023 19:09:43
4 300 Kč28.5.2023 20:04:51
4 100 Kč15.5.2023 13:04:56
3 900 Kč13.5.2023 09:51:22
3 700 Kč12.5.2023 08:52:19
3 500 Kč11.5.2023 17:24:16
3 300 Kč9.5.2023 22:12:55
3 100 Kč9.5.2023 22:12:52 (limit 8.5.2023 19:11:29)
2 900 Kč9.5.2023 22:12:52
2 700 Kč8.5.2023 19:11:18
2 500 Kč3.5.2023 14:27:05