219. PARTY AT THE PORT II.

Autor: Robert Cook

Kombinovaná technika - akryl, lak, signováno vlevo dole
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 05.09.2022 21:43

Dosažená cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (27)

8 300 Kč5.9.2022 20:57:44
8 000 Kč5.9.2022 20:53:28 (limit 5.9.2022 19:35:03)
7 700 Kč5.9.2022 20:53:28
7 400 Kč5.9.2022 20:53:24 (limit 5.9.2022 19:35:03)
7 100 Kč5.9.2022 20:53:24
6 800 Kč5.9.2022 20:17:37 (limit 5.9.2022 19:35:03)
6 500 Kč5.9.2022 20:17:37
6 200 Kč5.9.2022 19:56:02 (limit 5.9.2022 19:35:03)
5 900 Kč5.9.2022 19:56:02
5 600 Kč5.9.2022 19:55:57 (limit 5.9.2022 19:35:03)
5 300 Kč5.9.2022 19:55:57
5 000 Kč4.9.2022 10:51:54