Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,7 cm, šířka: 69,7 cm, rámování: 51 x 71 cm
Konec aukce: 20.03.2023 21:35
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (3)