177. Beauty at airport II.

Autor: Robert Cook

Signováno vpravo dole
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 55 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 56,5 x 71,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 17.01.2022 21:00

Dosažená cena: 11 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (22)

6 500 Kč31.12.2021 10:47:08
6 300 Kč31.12.2021 10:47:08 (limit 22.12.2021 14:38:38)
6 200 Kč31.12.2021 10:46:41 (limit 22.12.2021 14:38:38)
5 900 Kč31.12.2021 10:46:41
5 600 Kč31.12.2021 10:46:29 (limit 22.12.2021 14:38:38)
5 300 Kč31.12.2021 10:46:29
5 000 Kč22.12.2021 14:38:30