Signováno vpravo dole
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 55 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 56,5 x 71,3 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 21:00
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (22)