Kombinovaná technika - akryl, lak, signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 60 cm, rámování: 61,5 x 61,5 cm
Konec aukce: 10.10.2022 21:17
Dosažená cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (31)