170. Beauty at the Race in Monte Carlo

Autor: Robert Cook

Kombinovaná technika - akryl, lak, signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 60 cm, rámování: 61,5 x 61,5 cm

Konec aukce: 10.10.2022 21:17

Dosažená cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (31)

7 000 Kč4.10.2022 08:31:31
6 700 Kč4.10.2022 08:31:29 (limit 20.9.2022 20:59:05)
6 600 Kč4.10.2022 08:31:29
6 300 Kč4.10.2022 08:31:26 (limit 20.9.2022 20:59:05)
6 000 Kč4.10.2022 08:31:26
5 700 Kč4.10.2022 08:31:22 (limit 20.9.2022 20:59:05)
5 400 Kč4.10.2022 08:31:22
5 100 Kč4.10.2022 08:31:18 (limit 20.9.2022 20:59:05)
4 900 Kč4.10.2022 08:31:18
4 700 Kč1.10.2022 15:55:16 (limit 20.9.2022 20:59:05)
4 500 Kč1.10.2022 15:55:16
4 300 Kč24.9.2022 16:55:59 (limit 20.9.2022 20:59:05)
4 100 Kč24.9.2022 16:55:59
3 900 Kč24.9.2022 16:55:42 (limit 20.9.2022 20:59:05)
3 700 Kč24.9.2022 16:55:42