Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,5 cm, šířka: 70 cm, rámování: 61 x 81 cm
Konec aukce: 12.07.2021 19:16
Dosažená cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Seznam příhozů (3)