Signováno vlevo nahoře, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 69 cm, šířka: 53 cm, rámování: 83 x 63 cm
Konec aukce: 07.03.2022 18:13
Dosažená cena: 8 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (29)