Signováno vpravo dole.
Josef Zeman
* 24.5.1893 v Židovicích u Roudnice nad Labem + 1951
český malíř. studoval zemědělství a zahradní architekturu
Studium malířství soukromě u Ferd. Engelmüllera, a dále studium architektury u prof. Eug. Brachta.
Studijní cesty po Německu, Francii, Holandsku, Belgii a Anglii. Pracoval jako malíř a architekt.
Stal se portrétistou českého kraje, zobrazoval i půvaby Průhonického parku.
Josef Zeman
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45,5 cm, šířka: 58,5 cm, rámování: 59,5 x 72,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.06.2021 20:12
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
1 600 Kč | 7.6.2021 17:51:59 |