Narodil se 22. 10. 1883 v Boskovicích na Moravě. Malíř, grafik a sochař v Simiane v jižní Francii. Navštěvoval odbornou sochařskou školu v Hořicích. Cítil však více zálibu pro kresbu a malbu, než pro plastiku, a proto se stal žákem akademie výtvarného umění v Praze ve speciálce F. Thieleho, kterou absolvoval. Po mnohých letech strávených ve Francii a v Belgii se stal asistentem kreslení na státní průmyslové škole v Praze u prof. Maudra.
Signováno vpravo dole tužkou - Coubine, zaskleno, vpravo na hoře a dole mírný flek, původně adjustované
Technika: Kresba
Výška: 33 cm, šířka: 25 cm, rámování: 33,6 x 25,7 cm
Stav: Mírně poškozná malba/ rám
Konec aukce: 07.06.2021 21:19
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč