168. Pes u boudy

Autor: G. Corbier

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 62 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 81,5 x 67 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba

Konec aukce: 07.06.2021 21:33

Dosažená cena: 16 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (37)

9 500 Kč7.6.2021 20:55:27 (limit 7.6.2021 20:44:08)
9 400 Kč7.6.2021 20:55:27
9 100 Kč7.6.2021 20:55:24 (limit 7.6.2021 20:44:08)
8 800 Kč7.6.2021 20:55:24
8 500 Kč7.6.2021 20:55:20 (limit 7.6.2021 20:44:08)
8 200 Kč7.6.2021 20:55:20
7 900 Kč7.6.2021 20:55:16 (limit 7.6.2021 20:44:08)
7 600 Kč7.6.2021 20:55:16
7 300 Kč7.6.2021 20:53:52 (limit 7.6.2021 20:44:08)
7 000 Kč7.6.2021 20:53:52
6 700 Kč7.6.2021 20:53:38 (limit 7.6.2021 20:44:08)
6 400 Kč7.6.2021 20:53:38
5 400 Kč7.6.2021 20:53:16 (limit 7.6.2021 20:44:08)
5 100 Kč7.6.2021 20:53:16
4 900 Kč7.6.2021 20:53:09 (limit 7.6.2021 20:44:08)