Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 62 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 81,5 x 67 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba
Konec aukce: 07.06.2021 21:33
Dosažená cena: 16 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (37)