Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 56,2 cm, šířka: 48 cm, rámování: 76,4 x 68,4 cm
Konec aukce: 03.09.2024 18:11
Dosažená cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč