Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 62,5 x 82,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 20:27
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč