1897 Dolany. Grafik, malíř. Malíř figuralista a grafik v Plzni. Soukromé studium v Mnichově. Účast na výstavách karikatur v Plzni 1917.
Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 36,5 cm, rámování: 55 x 52,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.06.2021 19:57
Dosažená cena: 6 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč