47. Bronzová socha - kubistická postava

Autor: Ladislav Zívr

Kategorie: Sochy

Signováno a datováno na soklu - Zívr 1966
Ladislav Zívr
Narodil se 23. 5. 1909 v Nové Pace a zemřel 4. 9. 1980 ve Ždírci u Staré Paky.
Technika: Bronzová socha
Výška: 34 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 19:42

Dosažená cena: 39 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (84)

16 700 Kč7.6.2021 18:46:37
16 200 Kč7.6.2021 18:46:10
15 700 Kč7.6.2021 18:45:43
15 200 Kč7.6.2021 18:07:50
14 700 Kč7.6.2021 18:07:45 (limit 7.6.2021 17:49:29)
14 600 Kč7.6.2021 18:07:45
14 100 Kč7.6.2021 17:49:29 (limit 7.6.2021 17:49:29)
13 600 Kč6.6.2021 20:30:37
13 100 Kč5.6.2021 16:43:52
12 600 Kč25.5.2021 18:26:42
12 100 Kč25.5.2021 18:19:14
11 600 Kč25.5.2021 18:02:27
11 100 Kč25.5.2021 17:40:20
10 600 Kč24.5.2021 19:07:53
10 100 Kč24.5.2021 13:20:46