Signováno a datováno na soklu - Zívr 1966
Ladislav Zívr
Narodil se 23. 5. 1909 v Nové Pace a zemřel 4. 9. 1980 ve Ždírci u Staré Paky.
Ladislav Zívr
Technika: Bronzová socha
Výška: 34 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.06.2021 19:42
Dosažená cena: 39 200 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (84)