31. V přístavu - velký formát

Autor: A Morin

Obraz z přelomu 18 a 19 století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 74 cm, šířka: 100 cm, rámování: 104 x 130 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 18:34

Dosažená cena: 16 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (29)

9 900 Kč7.6.2021 15:49:30 (limit 7.6.2021 15:49:30)
9 600 Kč30.5.2021 18:07:02
6 600 Kč27.5.2021 20:21:39
6 300 Kč26.5.2021 06:56:18
6 000 Kč24.5.2021 15:14:40
5 700 Kč14.5.2021 07:37:38
3 700 Kč12.5.2021 21:10:15
3 500 Kč12.5.2021 21:10:11 (limit 12.5.2021 16:39:56)
3 500 Kč12.5.2021 21:10:11
3 300 Kč12.5.2021 16:39:56 (limit 12.5.2021 16:39:56)
3 100 Kč12.5.2021 07:36:59
2 900 Kč5.5.2021 08:36:04
2 700 Kč4.5.2021 09:42:29 (limit 4.5.2021 09:42:29)
2 500 Kč3.5.2021 22:08:23