216. Industriální motiv

Autor: Josef Hapka
(1912)

Signováno vpravo dole.
Výška: 20,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 31,3 x 34,8 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:41

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (4)

1 500 Kč9.12.2025 21:36:23 (limit 9.12.2025 21:33:52)
1 400 Kč9.12.2025 21:36:23
1 200 Kč9.12.2025 21:33:52 (limit 9.12.2025 21:33:52)
1 000 Kč9.12.2025 09:22:47