Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 62 x 70,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:04
Dosažená cena: 5 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč