21. Čakanie na inšpiráciu

Autor: Štefan Polák

Vzadu autorský štítek a popis.
Technika: Olej na desce
Výška: 100 cm, šířka: 50 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.06.2021 18:31

Dosažená cena: 17 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (33)

17 100 Kč7.6.2021 18:26:01
16 600 Kč7.6.2021 18:22:48
16 100 Kč7.6.2021 18:21:20
15 600 Kč7.6.2021 18:21:00
15 100 Kč7.6.2021 18:18:40
14 600 Kč7.6.2021 18:17:56
14 100 Kč7.6.2021 18:17:46
13 600 Kč7.6.2021 18:07:11
13 100 Kč7.6.2021 18:06:14
12 600 Kč7.6.2021 18:02:54
12 100 Kč7.6.2021 17:57:17
12 000 Kč7.6.2021 17:57:17 (limit 7.6.2021 17:46:48)
11 600 Kč7.6.2021 17:54:39 (limit 7.6.2021 17:46:48)
11 100 Kč7.6.2021 17:54:39
10 600 Kč7.6.2021 17:54:06 (limit 7.6.2021 17:46:48)