58. Hodiny s bronzovou bustou dívky

Autor: Aizelin

Kategorie: Hodiny

Mramorové hodiny s bronzovou bustou dívky, na boku busty signováno, funkční, mírně poškozený smalt na ciferníku u natahování, v původním dobrém stavu
Výška: 45 cm, šířka: 27 cm, hloubka: 15,1 cm

Konec aukce: 07.06.2021 18:57

Dosažená cena: 10 600 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Seznam příhozů (5)

10 600 Kč30.5.2021 23:06:41
10 100 Kč30.5.2021 23:06:33 (limit 4.5.2021 17:28:06)
10 100 Kč30.5.2021 23:06:33
9 800 Kč4.5.2021 17:28:02
9 500 Kč3.5.2021 21:57:20