78. Ulita

Autor: Josef Lehoučka

Narozen 12. 7. 1923 v Praze. Zemřel 7. 12. 1999 v Praze. V letech 1945 - 1950 studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Františka Tichého.
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 24 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 31,1 x 37,6 cm

Konec aukce: 07.06.2021 19:17

Dosažená cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Seznam příhozů (37)

4 400 Kč3.5.2021 07:00:18 (limit 2.5.2021 17:07:07)
4 200 Kč3.5.2021 07:00:18
4 000 Kč3.5.2021 07:00:16 (limit 2.5.2021 17:07:07)
3 800 Kč3.5.2021 07:00:16
3 600 Kč3.5.2021 07:00:13 (limit 2.5.2021 17:07:07)
3 400 Kč3.5.2021 07:00:13
3 200 Kč2.5.2021 17:07:07 (limit 2.5.2021 17:07:07)