Narozen 12. 7. 1923 v Praze. Zemřel 7. 12. 1999 v Praze. V letech 1945 - 1950 studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Františka Tichého.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 24 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 31,1 x 37,6 cm
Konec aukce: 07.06.2021 19:17
Dosažená cena: 14 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Seznam příhozů (37)