7. Vlčí máky

Autor: Antonín Hudeček

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 63 x 79 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:26

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (35)

23 500 Kč17.1.2022 18:21:34
23 000 Kč17.1.2022 18:17:47
22 500 Kč17.1.2022 18:15:30
22 000 Kč17.1.2022 18:12:35 (limit 17.1.2022 18:12:35)
21 500 Kč17.1.2022 18:09:45
21 000 Kč17.1.2022 18:08:04
20 500 Kč17.1.2022 18:07:47
20 000 Kč17.1.2022 18:04:46
19 500 Kč17.1.2022 18:03:44
19 000 Kč17.1.2022 18:02:53
18 500 Kč17.1.2022 18:01:31
18 000 Kč17.1.2022 18:01:27
17 500 Kč17.1.2022 17:51:10
17 000 Kč17.1.2022 17:46:16
16 500 Kč17.1.2022 17:45:54