7. Vlčí máky

Autor: Antonín Hudeček

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 63 x 79 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:26

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (35)

16 000 Kč17.1.2022 17:45:26
15 500 Kč17.1.2022 17:18:21
15 000 Kč17.1.2022 12:43:30
14 500 Kč13.1.2022 21:40:18
14 000 Kč29.12.2021 12:40:10
13 500 Kč29.12.2021 12:40:06 (limit 28.12.2021 17:45:50)
13 000 Kč29.12.2021 12:40:06
12 500 Kč28.12.2021 17:45:50 (limit 28.12.2021 17:45:50)
12 000 Kč15.12.2021 20:31:24
11 500 Kč12.12.2021 18:01:29
11 000 Kč11.12.2021 17:26:47 (limit 9.12.2021 11:34:35)
10 500 Kč11.12.2021 17:26:47 (limit 11.12.2021 17:26:47)
5 800 Kč11.12.2021 17:26:06 (limit 9.12.2021 11:34:35)
5 500 Kč11.12.2021 17:26:06 (limit 11.12.2021 17:26:06)
3 500 Kč9.12.2021 21:34:28 (limit 9.12.2021 11:34:35)