6. Partie u řeky

Autor: Antonín Hudeček

Narodil se 14. 1. 1872 v Loucké u Budyně nad Ohří, zemřel 11. 8. 1941 v Častolovicích. Malíř krajinář, žák pražské akademie u prof. Pirnera a Brožíka. V Mnichově se učil u Oty Seitze. U Brožíka v Praze dokonce tvořil akty. Byl snivým lyrikem, malířem tichých večerů a měsíčních nocí a snivých podzimků.
Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, k dílu je znalecký posudek
Technika: Řídký olej na lepence
Výška: 45 cm, šířka: 60 cm, rámování: 71 x 87,3 cm

Konec aukce: 09.11.2021 18:07

Dosažená cena: 37 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (60)

37 500 Kč9.11.2021 18:02:33 (limit 8.11.2021 21:48:39)
37 000 Kč9.11.2021 18:02:33
36 500 Kč9.11.2021 18:02:28 (limit 8.11.2021 21:48:39)
36 000 Kč9.11.2021 18:02:27
35 500 Kč9.11.2021 18:01:14 (limit 8.11.2021 21:48:39)
35 000 Kč9.11.2021 18:01:14
34 500 Kč9.11.2021 18:00:03 (limit 8.11.2021 21:48:39)
34 000 Kč9.11.2021 18:00:03
33 500 Kč9.11.2021 17:39:24 (limit 8.11.2021 21:48:39)
33 000 Kč9.11.2021 17:39:24
32 500 Kč9.11.2021 17:39:18 (limit 8.11.2021 21:48:39)
32 000 Kč9.11.2021 17:39:18
31 500 Kč9.11.2021 17:39:13 (limit 8.11.2021 21:48:39)
31 000 Kč9.11.2021 17:39:13
30 500 Kč9.11.2021 15:46:49 (limit 8.11.2021 21:48:39)