Narodil se 14. 1. 1872 v Loucké u Budyně nad Ohří, zemřel 11. 8. 1941 v Častolovicích. Malíř krajinář, žák pražské akademie u prof. Pirnera a Brožíka. V Mnichově se učil u Oty Seitze. U Brožíka v Praze dokonce tvořil akty. Byl snivým lyrikem, malířem tichých večerů a měsíčních nocí a snivých podzimků.
Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, k dílu je znalecký posudek
Technika: Řídký olej na lepence
Výška: 45 cm, šířka: 60 cm, rámování: 71 x 87,3 cm
Konec aukce: 09.11.2021 18:07
Dosažená cena: 37 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (60)