Signováno vpravo dole, zaskleno. Na zadní straně štítek z výstavy - (vystaveno v Mánesu 1942), garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 61 cm, šířka: 102 cm, rámování: 88,5 x 119,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 18.07.2022 21:43
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 69 000 Kč