Signováno vpravo dole, datováno 1930, garantujeme pravost a originalitu díla, na vyžádání možnost zajistit znalecký posudek, který si kupujicí hradí předem sám.
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 150 cm, rámování: 125 x 175 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 21.08.2023 18:22
Dosažená cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Seznam příhozů (42)