17. Okrasný mák

Autor: Antonín Hudeček

Technika: Řídký olej na lepence
Výška: 51 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 63 x 79 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:31

Dosažená cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (52)

20 000 Kč6.4.2022 18:26:14 (limit 6.4.2022 18:23:55)
19 600 Kč6.4.2022 18:26:14
19 100 Kč6.4.2022 18:26:10 (limit 6.4.2022 18:23:55)
18 600 Kč6.4.2022 18:26:10
18 100 Kč6.4.2022 18:26:07 (limit 6.4.2022 18:23:55)
17 600 Kč6.4.2022 18:26:07
17 100 Kč6.4.2022 18:26:05 (limit 6.4.2022 18:23:55)
16 600 Kč6.4.2022 18:26:05
16 100 Kč6.4.2022 18:23:55 (limit 6.4.2022 18:23:55)
15 600 Kč6.4.2022 18:21:42
15 100 Kč6.4.2022 18:18:21
14 600 Kč6.4.2022 18:14:57
14 100 Kč6.4.2022 18:12:04
13 600 Kč6.4.2022 00:21:57
13 100 Kč6.4.2022 00:21:53 (limit 4.4.2022 16:12:18)