17. Okrasný mák

Autor: Antonín Hudeček

Technika: Řídký olej na lepence
Výška: 51 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 63 x 79 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:31

Dosažená cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (52)

7 700 Kč8.3.2022 18:09:56 (limit 8.3.2022 17:56:41)
7 400 Kč8.3.2022 18:09:56
7 100 Kč8.3.2022 18:09:53 (limit 8.3.2022 17:56:41)
6 800 Kč8.3.2022 18:09:53
6 500 Kč8.3.2022 18:09:51 (limit 8.3.2022 17:56:41)
6 200 Kč8.3.2022 18:09:51
5 900 Kč8.3.2022 18:09:48 (limit 8.3.2022 17:56:41)
5 600 Kč8.3.2022 18:09:48
5 300 Kč8.3.2022 18:09:46 (limit 8.3.2022 17:56:41)
5 000 Kč8.3.2022 18:09:46
4 800 Kč8.3.2022 18:09:44 (limit 8.3.2022 17:56:41)
4 600 Kč8.3.2022 18:09:44
4 400 Kč8.3.2022 18:09:42 (limit 8.3.2022 17:56:41)
4 200 Kč8.3.2022 18:09:42
4 000 Kč8.3.2022 18:09:39 (limit 8.3.2022 17:56:41)