17. Okrasný mák

Autor: Antonín Hudeček

Technika: Řídký olej na lepence
Výška: 51 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 63 x 79 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:31

Dosažená cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (52)

12 600 Kč6.4.2022 00:21:53
12 100 Kč4.4.2022 21:10:12 (limit 4.4.2022 16:12:18)
11 600 Kč4.4.2022 21:10:12
11 100 Kč4.4.2022 16:12:18 (limit 4.4.2022 16:12:18)
10 600 Kč29.3.2022 11:27:04
10 100 Kč25.3.2022 14:37:38
9 800 Kč25.3.2022 13:40:15
9 500 Kč23.3.2022 19:01:43 (limit 8.3.2022 18:10:09)
9 500 Kč23.3.2022 19:01:42
9 200 Kč8.3.2022 18:10:04
9 000 Kč8.3.2022 18:10:04 (limit 8.3.2022 17:56:41)
8 900 Kč8.3.2022 18:10:02 (limit 8.3.2022 17:56:41)
8 600 Kč8.3.2022 18:10:02
8 300 Kč8.3.2022 18:09:59 (limit 8.3.2022 17:56:41)
8 000 Kč8.3.2022 18:09:59