28. Z cyklu Souznění

Autor: Zdeněk Hajný
(1942)

Technika: Olej na plátně
Výška: 26 cm, šířka: 23 cm, rámování: 41,7 x 38,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:49

Dosažená cena: 59 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (118)

59 700 Kč6.12.2021 18:44:34 (limit 6.12.2021 18:44:34)
58 700 Kč6.12.2021 18:44:07
57 700 Kč6.12.2021 18:39:23
56 700 Kč6.12.2021 18:39:07
55 800 Kč6.12.2021 18:39:07 (limit 6.12.2021 18:29:54)
55 700 Kč6.12.2021 18:34:14 (limit 6.12.2021 18:29:54)
54 700 Kč6.12.2021 18:34:14
53 700 Kč6.12.2021 18:32:22 (limit 6.12.2021 18:29:54)
52 700 Kč6.12.2021 18:32:22
51 700 Kč6.12.2021 18:29:30 (limit 6.12.2021 18:26:55)
51 000 Kč6.12.2021 18:29:30
50 000 Kč6.12.2021 18:29:23 (limit 6.12.2021 18:26:55)
49 500 Kč6.12.2021 18:29:23
49 000 Kč6.12.2021 18:28:40 (limit 6.12.2021 18:26:55)
48 500 Kč6.12.2021 18:28:40