28. Z cyklu Souznění

Autor: Zdeněk Hajný
(1942)

Technika: Olej na plátně
Výška: 26 cm, šířka: 23 cm, rámování: 41,7 x 38,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:49

Dosažená cena: 59 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (118)

4 900 Kč21.11.2021 12:36:02
4 700 Kč21.11.2021 12:32:48
4 500 Kč21.11.2021 11:44:35
4 300 Kč21.11.2021 11:43:44
4 100 Kč20.11.2021 18:42:47
3 900 Kč20.11.2021 16:30:02
3 700 Kč20.11.2021 16:23:11
3 500 Kč18.11.2021 06:42:42
3 300 Kč17.11.2021 23:03:06
3 100 Kč14.11.2021 11:44:43
2 900 Kč12.11.2021 18:05:09
2 700 Kč11.11.2021 23:02:25
2 500 Kč11.11.2021 22:02:52