28. Z cyklu Souznění

Autor: Zdeněk Hajný
(1942)

Technika: Olej na plátně
Výška: 26 cm, šířka: 23 cm, rámování: 41,7 x 38,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:49

Dosažená cena: 59 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (118)

9 300 Kč27.11.2021 09:09:15
9 000 Kč27.11.2021 09:07:35
8 700 Kč27.11.2021 04:07:29
8 400 Kč26.11.2021 18:56:58
8 100 Kč26.11.2021 05:42:31
7 800 Kč25.11.2021 19:43:15
7 500 Kč25.11.2021 19:10:30
7 200 Kč25.11.2021 09:46:17
6 900 Kč24.11.2021 19:00:36
6 600 Kč24.11.2021 18:43:19
6 300 Kč22.11.2021 14:30:15
6 000 Kč22.11.2021 12:29:38
5 700 Kč21.11.2021 13:27:48
5 400 Kč21.11.2021 12:46:45
5 100 Kč21.11.2021 12:36:23