28. Z cyklu Souznění

Autor: Zdeněk Hajný
(1942)

Technika: Olej na plátně
Výška: 26 cm, šířka: 23 cm, rámování: 41,7 x 38,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:49

Dosažená cena: 59 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (118)

30 970 Kč5.12.2021 19:51:57
30 470 Kč5.12.2021 19:51:54 (limit 5.12.2021 10:35:10)
29 970 Kč5.12.2021 19:51:54
29 470 Kč5.12.2021 19:51:46 (limit 5.12.2021 10:35:10)
28 970 Kč5.12.2021 19:51:46
28 470 Kč5.12.2021 19:51:31 (limit 5.12.2021 10:35:10)
27 970 Kč5.12.2021 19:51:31
27 200 Kč5.12.2021 06:10:12
26 700 Kč4.12.2021 17:44:37
26 200 Kč4.12.2021 10:07:01
25 700 Kč3.12.2021 20:00:16
25 200 Kč2.12.2021 20:56:33
24 700 Kč2.12.2021 19:01:43
24 200 Kč29.11.2021 20:51:49
23 700 Kč29.11.2021 19:40:06