Technika: Olej na plátně
Výška: 26 cm, šířka: 23 cm, rámování: 41,7 x 38,5 cm
Konec aukce: 06.12.2021 18:49
Dosažená cena: 59 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (118)