28. Z cyklu Souznění

Autor: Zdeněk Hajný
(1942)

Technika: Olej na plátně
Výška: 26 cm, šířka: 23 cm, rámování: 41,7 x 38,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:49

Dosažená cena: 59 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (118)

48 000 Kč6.12.2021 18:28:03 (limit 6.12.2021 18:26:55)
47 500 Kč6.12.2021 18:28:03
47 000 Kč6.12.2021 18:26:37 (limit 6.12.2021 18:26:09)
46 500 Kč6.12.2021 18:26:37
46 000 Kč6.12.2021 18:25:25 (limit 6.12.2021 18:21:12)
45 500 Kč6.12.2021 18:25:25
45 000 Kč6.12.2021 18:23:05 (limit 6.12.2021 18:21:12)
44 500 Kč6.12.2021 18:23:05
44 000 Kč6.12.2021 18:22:58 (limit 6.12.2021 18:21:12)
43 500 Kč6.12.2021 18:22:58
43 000 Kč6.12.2021 18:21:12 (limit 6.12.2021 18:21:12)
42 500 Kč6.12.2021 17:44:32
42 000 Kč6.12.2021 17:44:29 (limit 6.12.2021 15:58:30)
42 000 Kč6.12.2021 17:44:29
41 500 Kč6.12.2021 17:44:26 (limit 6.12.2021 15:58:30)