Rakouská krajina z 19. století. Vídeň 1846-1923.
Technika: Olej na plátně
Výška: 74 cm, šířka: 100 cm, rámování: 86 x 112,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.05.2021 19:19
Dosažená cena: 11 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Seznam příhozů (25)