57. Bacharach am Rhein

Autor: A B

Signováno monogramem, datováno 1866.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 46,5 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 64,5 x 87,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.05.2021 19:06

Dosažená cena: 6 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (20)

2 600 Kč3.5.2021 17:01:34 (limit 29.4.2021 05:25:20)
2 500 Kč30.4.2021 07:33:18 (limit 29.4.2021 05:25:20)
2 300 Kč30.4.2021 07:33:18
2 100 Kč29.4.2021 05:25:20 (limit 29.4.2021 05:25:20)
1 900 Kč14.4.2021 07:52:58