Technika: Fotografie
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 61 x 51,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:45
Dosažená cena: 20 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč