9. Ida the Star

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 61 x 51,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:45

Dosažená cena: 20 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (36)

12 700 Kč24.4.2023 06:25:30
12 200 Kč24.4.2023 03:57:33
11 700 Kč16.4.2023 18:46:48
11 200 Kč16.4.2023 18:44:39 (limit 14.4.2023 09:17:49)
11 000 Kč16.4.2023 18:44:39
10 500 Kč14.4.2023 09:17:44 (limit 14.4.2023 09:17:43)
10 000 Kč14.4.2023 09:17:43 (limit 13.4.2023 20:51:32)
5 900 Kč13.4.2023 20:51:32 (limit 13.4.2023 20:51:32)
5 600 Kč8.4.2023 14:53:06 (limit 8.4.2023 14:53:06)
5 300 Kč7.4.2023 21:37:45
5 000 Kč4.4.2023 15:43:01
4 800 Kč3.4.2023 18:45:28
4 600 Kč3.4.2023 13:18:05
4 400 Kč31.3.2023 22:29:49
4 200 Kč31.3.2023 22:27:43