Technika: Fotografie
Výška: 20,2 cm, šířka: 15,2 cm, rámování: 39,5 x 29,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 18:24
Dosažená cena: 13 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (40)