Signováno vpravo dole Janem Saudkem, publikováno v knize Hvězdy, kniha není součástí aukce.
Technika: Fotografie
Výška: 38 cm, šířka: 29 cm, rámování: 61 x 50 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:07
Aktuální cena: 20 000 Kč
Zbývá: 4d 9h 25m 13s
Minimální příhoz: 500 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč