62. Marie č.1 - větší formát

Autor: Jan Saudek

K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem, signováno vpravo dole.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 55 cm, šířka: 70 cm, rámování: 65,5 x 81,5 cm

Konec aukce: 03.09.2024 19:02

Dosažená cena: 195 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (110)

63 000 Kč28.8.2024 17:20:49
62 000 Kč28.8.2024 17:20:47 (limit 28.8.2024 15:46:44)
61 000 Kč28.8.2024 17:20:47
60 000 Kč28.8.2024 17:20:45 (limit 28.8.2024 15:46:44)
59 000 Kč28.8.2024 17:20:45
58 000 Kč28.8.2024 17:20:43 (limit 28.8.2024 15:46:44)
57 000 Kč28.8.2024 17:20:43
56 000 Kč28.8.2024 17:20:41 (limit 28.8.2024 15:46:44)
55 000 Kč28.8.2024 17:20:41
54 000 Kč28.8.2024 17:20:39 (limit 28.8.2024 15:46:44)
53 000 Kč28.8.2024 17:20:39
52 000 Kč28.8.2024 15:46:34
51 000 Kč28.8.2024 09:09:32
50 000 Kč28.8.2024 09:09:29 (limit 26.8.2024 17:58:19)
50 000 Kč28.8.2024 09:09:29