K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem, signováno vpravo dole.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 55 cm, šířka: 70 cm, rámování: 65,5 x 81,5 cm
Konec aukce: 03.09.2024 19:02
Dosažená cena: 195 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (110)