61. The Spanking

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 30,5 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 45,5 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 19:18

Dosažená cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (73)

22 500 Kč11.2.2023 19:36:16 (limit 8.2.2023 17:19:59)
22 000 Kč11.2.2023 19:36:16 (limit 11.2.2023 19:36:16)
17 000 Kč11.2.2023 10:01:46 (limit 8.2.2023 17:19:59)
16 500 Kč11.2.2023 10:01:46
16 000 Kč9.2.2023 09:52:22 (limit 8.2.2023 17:19:59)
15 500 Kč9.2.2023 09:52:22
15 000 Kč8.2.2023 21:06:04 (limit 8.2.2023 17:19:59)
14 500 Kč8.2.2023 21:06:04
14 000 Kč8.2.2023 21:05:41 (limit 8.2.2023 17:19:59)
13 500 Kč8.2.2023 21:05:41
13 000 Kč8.2.2023 17:19:59 (limit 8.2.2023 17:19:59)
12 500 Kč7.2.2023 13:52:40
12 000 Kč5.2.2023 11:34:54
11 500 Kč2.2.2023 10:10:19
11 000 Kč2.2.2023 10:10:17 (limit 24.1.2023 18:41:29)