Technika: Fotografie
Výška: 40,2 cm, šířka: 30,8 cm, rámování: 61,5 x 52 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:58
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 25 000 Kč