43. Odaliska ( Luci )

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 18,6 cm, šířka: 24,1 cm, rámování: 40 x 45 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 12.12.2023 20:09

Dosažená cena: 29 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (78)

18 600 Kč12.12.2023 19:45:04
18 100 Kč12.12.2023 19:44:56
17 600 Kč12.12.2023 19:42:12
17 100 Kč12.12.2023 19:41:55
16 600 Kč12.12.2023 19:41:11
16 100 Kč12.12.2023 19:40:58
15 600 Kč12.12.2023 19:36:36
15 100 Kč12.12.2023 18:19:17
15 000 Kč12.12.2023 18:19:17 (limit 12.12.2023 16:25:14)
14 200 Kč12.12.2023 18:18:57 (limit 12.12.2023 16:25:14)
13 700 Kč12.12.2023 18:18:57
13 200 Kč12.12.2023 18:18:43 (limit 12.12.2023 16:25:14)
12 700 Kč12.12.2023 18:18:43
12 200 Kč12.12.2023 18:18:37 (limit 12.12.2023 16:25:14)
11 700 Kč12.12.2023 18:18:37