43. Odaliska ( Luci )

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 18,6 cm, šířka: 24,1 cm, rámování: 40 x 45 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 12.12.2023 20:09

Dosažená cena: 29 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (78)

23 600 Kč12.12.2023 19:55:57
23 100 Kč12.12.2023 19:55:44 (limit 12.12.2023 19:55:34)
23 100 Kč12.12.2023 19:55:44
22 600 Kč12.12.2023 19:55:24
22 100 Kč12.12.2023 19:55:14
21 600 Kč12.12.2023 19:54:56 (limit 12.12.2023 19:54:47)
21 600 Kč12.12.2023 19:54:56
21 100 Kč12.12.2023 19:54:00 (limit 12.12.2023 19:52:48)
21 100 Kč12.12.2023 19:54:00
20 600 Kč12.12.2023 19:52:21 (limit 12.12.2023 19:49:05)
20 600 Kč12.12.2023 19:52:21
20 100 Kč12.12.2023 19:48:39
19 600 Kč12.12.2023 19:48:27
19 100 Kč12.12.2023 19:47:41 (limit 12.12.2023 19:45:27)
19 100 Kč12.12.2023 19:47:41