29. Těhotná Sára Saudková

Autor: Jan Saudek

Originální fotografie. Signováno vpravo dole tuší.
Technika: Fotografie
Výška: 45 cm, šířka: 38 cm, rámování: 64 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.05.2021 18:38

Dosažená cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (42)

14 000 Kč3.5.2021 18:33:08 (limit 3.5.2021 17:53:00)
13 500 Kč3.5.2021 18:33:08
13 000 Kč3.5.2021 18:28:33 (limit 3.5.2021 17:53:00)
12 500 Kč3.5.2021 18:28:33
12 000 Kč3.5.2021 18:28:29 (limit 3.5.2021 17:53:00)
11 500 Kč3.5.2021 18:28:29
11 000 Kč3.5.2021 18:28:25 (limit 3.5.2021 17:53:00)
10 500 Kč3.5.2021 18:28:25
10 000 Kč3.5.2021 18:28:20 (limit 3.5.2021 17:53:00)
9 700 Kč3.5.2021 18:28:20
9 400 Kč3.5.2021 18:26:32 (limit 3.5.2021 17:53:00)
9 100 Kč3.5.2021 18:26:32
8 800 Kč3.5.2021 18:26:26 (limit 3.5.2021 17:53:00)
8 500 Kč3.5.2021 18:26:26
8 200 Kč3.5.2021 18:24:23 (limit 3.5.2021 17:53:00)