29. Těhotná Sára Saudková

Autor: Jan Saudek

Originální fotografie. Signováno vpravo dole tuší.
Technika: Fotografie
Výška: 45 cm, šířka: 38 cm, rámování: 64 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.05.2021 18:38

Dosažená cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (42)

4 100 Kč21.4.2021 17:54:40 (limit 19.4.2021 22:48:34)
3 900 Kč21.4.2021 17:54:40
3 700 Kč21.4.2021 17:54:38 (limit 19.4.2021 22:48:34)
3 500 Kč21.4.2021 17:54:38
3 300 Kč21.4.2021 17:54:29 (limit 19.4.2021 22:48:34)
3 100 Kč21.4.2021 17:54:29
2 900 Kč19.4.2021 22:48:34 (limit 19.4.2021 22:48:34)
2 700 Kč16.4.2021 11:57:20
2 500 Kč16.4.2021 11:48:55
2 300 Kč14.4.2021 12:38:18
2 100 Kč13.4.2021 22:03:06
1 900 Kč6.4.2021 20:40:02